ЗАЩОТО ЗАЕДНО МОЖЕМ ПОВЕЧЕ

От 1 юли 2019г. EKO H2O се ангажира да засажда дървета в България на определен брой закупени бутилки.
С тази кампания ЕКО Н2О не само ще спестява ресурси на природата с липсата на етикет, а и ще допринесе за една по-чиста и зелена природа.

ЗАСАЖДАНЕ НА ДЪРВЕТАТА