На училище с EKO H2O

На училище с EKO H2O

На училище с EKO H2O 15 септември – ден за ново начало и нови емоции. 2СУ посрещна новите първокласници с буквар и бутилка EKO H2O, за да им върви по вода не само през следваща учебна година, а през всички предстоящи дванайсет. "Да изчистим България" с EKO...